Connect with us

BIH

Dvadeset godina AKAZ-a – ‘Dani kvaliteta u zdravstvu FBiH 2025’ u Sarajevu od 19. do 21. novembra

07.11.2025.
ntvic.ba

Agencija za kvalitet i akreditaciju u zdravstvu u FBiH (AKAZ) organizuje manifestaciju pod nazivom “Dani kvaliteta u zdravstvu u FBiH 2025“, koja će biti održana od 19. do 21. novembra u Sarajevu.

Agencija za kvalitet i akreditaciju u zdravstvu u FBiH obilježava dvadeset godina postojanja i rada, pa je tema manifestacije “Dvadeset godina implementacije kvaliteta u zdravstvu u Federaciji Bosne i Hercegovine“.

Manifestacija je namijenjena svom osoblju zdravstvenih ustanova, te predstavlja obaveznu kontinuiranu edukaciju za vanjske ocjenjivače, facilitatore i koordinatore u zdravstvenim ustanovama.

Prijave za manifestaciju su otvorene do 15. novembra, a mogu se poslati na mail ahalilagic@akaz.ba ili na fax 033/771-880, saopćeno je iz Agencije za kvalitet i akreditaciju u zdravstvu u FBiH.

ntvic.ba/Fena

Continue Reading